לקבלת שיחת ייעוץ ללא תשלום-

 

 

 


אני עובדת עם לקוחות בעלי תקציבים גדולים וקטנים, צור איתי קשר ואני אדאג שהתקציב יעבוד עבורך בצורה הטובה ביותר.

 מטרת שיחת הייעוץ :
להבין מה הבעיה המרכזית של העסק מבחינת קידום העסק שלך בגוגל.

אני יעזור לך לחדד את הסיבה שהקידום לא עובד מספיק טוב, ואיך לקחת את העסק שלך לצעד הבא.
בכדי להביא יותר לקוחות ממוקדים לעסק שלך.

 

"רות לקחה את האתר "גת אביגדור" למיקומים הראשונים בגוגל במילות חיפוש ממוקדות לעסק שלי. אני מקבל מאות שיחות לעסק כל חודש בזכות הקידום האורגני."

גת אביגדור

לפני שפניתי אלייך ידעתי מה אני מחפש..שירות,מקצועיות ואמינות, ואת ידעת לספק זאת בצורה הכי טוב שיכולה להיות. אנו משיגים תוצאות מדהימות ולא יכלנו לעמוד בעומס העבודה והיינו צריכים לעצור את הקמפיין, אני שמח שבחרתי בך ואין לי ספק שאמליץ לכל מכריי. אז בפעם האחרונה ודי..תודה רבה רבה רבה 🙏❤👏

קלבנות

" אני מודה על ניתוח האתר, הפתעת אותי לעומת מקדמים אחרים התרשמתי מאוד מהתשובות המקצועיות ומרמת הידע . וכבר המלצתי על שירותייך ..."

שושי תרגומי איכות

" תודה רבה לרות על סבלנות ומקצועיות רבה רות ענתה לי כל שאלות בכל מה שקדור לקידום נכון של האתר והוכיחה שיש לה הרבה נסיון וידע. בהחלט נתנה לי כלים מצויינים לניהול הקידום של האתר בגוגל מומלץ מאוד ! "

Digitalix

"לאורך כל החודשים שאנו עובדות יחד את מאיצה בי לקדם את הנושא עד ששלחת לי דוח מפורט על מצב האתר ומה עליי לעשות לקידום האורגני שלו. וואו, ישבתי ועברתי שלב אחריי שלב וזה כל כך חשוב!!! זה ברור לי כשמש אך עדיין הדחקתי את זה עד הדוח שהגיע ותזכר את החשיבות. אחלה דוח = עוד הרבה עבודה לפניי 🙂 תודה על האיכפתיות ותודה על כל העזרה והסבלנות שלך! "

eznites

לקבלת שיחת ייעוץ ללא תשלום

kidumpashut@gmail.com

office@ruth-m.com
WhatsApp chat
דילוג לתוכן